SR04X474 JTL
MFR.Part #
SR04X474 JTL
JLCPCB Part #
C6823554
Description
-55℃~+155℃ 470kΩ 63mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS