WR06X9102FTL
MFR.Part #
WR06X9102FTL
JLCPCB Part #
C168364
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 91kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS