WR04X2402FTL
MFR.Part #
WR04X2402FTL
JLCPCB Part #
C168216
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS