WR08X4752FTL
MFR.Part #
WR08X4752FTL
JLCPCB Part #
C170918
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 47.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS