WR04X8252FTL
MFR.Part #
WR04X8252FTL
JLCPCB Part #
C172133
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 82.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS