WR02X7322FAL
MFR.Part #
WR02X7322FAL
JLCPCB Part #
C367689
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 73.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS