WR12X1373FTL
MFR.Part #
WR12X1373FTL
JLCPCB Part #
C368129
Description
-55℃~+155℃ 137kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS