WR06X4990FTL
MFR.Part #
WR06X4990FTL
JLCPCB Part #
C168328
Description
-55℃~+155℃ 100mW 499Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS