WLPM171770M82RLC
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WLPM171770M82RLC
JLCPCB Part #
C3249333
Package
SMD,18x17.2mm
Description
4.5A 82uH 91.7mΩ ±20% SMD,18x17.2mm Power Inductors ROHS