WLPM171770M8R2LC
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WLPM171770M8R2LC
JLCPCB Part #
C3249113
Package
SMD,18x17.2mm
Description
18A 21A 8.1mΩ 8.2uH ±20% SMD,18x17.2mm Power Inductors ROHS