WLPM171770M68RLC
MFR.Part #
WLPM171770M68RLC
JLCPCB Part #
C3249278
Package
SMD,18x17.2mm
Description
4.5A 6.1A 68uH 75.7mΩ ±20% SMD,18x17.2mm Power Inductors ROHS