WLPM171770M10RLC
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WLPM171770M10RLC
JLCPCB Part #
C3249126
Package
SMD,18x17.2mm
Description
10uH 17A 19A 9.33mΩ ±20% SMD,18x17.2mm Power Inductors ROHS