WF06H1152BTL
MFR.Part #
WF06H1152BTL
JLCPCB Part #
C2982940
Description
100mW 11.5kΩ 50V Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS