WR06X685JTL
MFR.Part #
WR06X685JTL
JLCPCB Part #
C396150
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.8MΩ 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS