WR08W6654FTL
MFR.Part #
WR08W6654FTL
JLCPCB Part #
C2612642
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 6.65MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS