WR12W9764FTL
MFR.Part #
WR12W9764FTL
JLCPCB Part #
C2612887
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 9.76MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS