TPD65R380C
MFR.Part #
TPD65R380C
JLCPCB Part #
C329327
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 11A 21nC@10V 380mΩ@10V 4V 5.5pF 50pF 650V 78W 901pF TO-252 MOSFETs ROHS