TPV65R170M
Extended
Manufacturer
WUXI UNIGROUP MICRO
MFR.Part #
TPV65R170M
JLCPCB Part #
C596283
Package
TO-3P-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.676nF 151W 170mΩ@10V 2.5pF 20A 38.5nC@10V 4.5V 59pF 650V TO-3P-3 MOSFETs ROHS