TTB105N08A
Extended
Manufacturer
WUXI UNIGROUP MICRO
MFR.Part #
TTB105N08A
JLCPCB Part #
C691697
Package
TO-263-2
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 105A 105nC@10V 247pF 3V 6.033nF 7.1mΩ@10V 85V TO-263-2 MOSFETs ROHS