TPD65R600M
MFR.Part #
TPD65R600M
JLCPCB Part #
C596296
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.5pF 13nC@10V 2.5V 23pF 4.2A 509pF 600mΩ@10V 63W 650V TO-252 MOSFETs ROHS