TSG10N06AT
Extended
Manufacturer
WUXI UNIGROUP MICRO
MFR.Part #
TSG10N06AT
JLCPCB Part #
C691711
Package
DFN-8-EP(6.1x5.2)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.134nF 1.1V 11nC@10V 12mΩ@10V 12pF 45A 56.5W 60V DFN-8-EP(6.1x5.2) MOSFETs ROHS