TTP105N08A
MFR.Part #
TTP105N08A
JLCPCB Part #
C691698
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 105A 105nC@10V 247pF 3V 6.033nF 7.1mΩ@10V 85V TO-220 MOSFETs ROHS