TPA70R260M
Extended
Manufacturer
WUXI UNIGROUP MICRO
MFR.Part #
TPA70R260M
JLCPCB Part #
C691645
Package
TO-220F-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 15A 2.5V 260mΩ@10V 27nC@10V 32W 5pF 700V TO-220F-3 MOSFETs ROHS