TPC65R360M
Extended
Manufacturer
WUXI UNIGROUP MICRO
MFR.Part #
TPC65R360M
JLCPCB Part #
C883499
Package
TO-262-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.9pF 11A 22nC@10V 32pF 360mΩ@10V 4.5V 650V 807pF 83W TO-262-3 MOSFETs ROHS