TTB135N68A
MFR.Part #
TTB135N68A
JLCPCB Part #
C691683
Package
TO-263
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 114nC@10V 135A 160W 2V 396pF 4.2mΩ@10V 6.646nF 68V N-Channel TO-263 MOSFETs ROHS