TMP120N08A
Extended
Manufacturer
WUXI UNIGROUP MICRO
MFR.Part #
TMP120N08A
JLCPCB Part #
C691689
Package
TO-220
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 120A 130nC@10V 208W 260pF 4.6mΩ@10V 4V 80V TO-220 MOSFETs ROHS