TTP105N06A
Extended
Manufacturer
WUXI UNIGROUP MICRO
MFR.Part #
TTP105N06A
JLCPCB Part #
C691682
Package
TO-220
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 105A 187.5W 264pF 4.211nF 4V 60V 7.5mΩ@10V 82nC@10V TO-220 MOSFETs ROHS