TMW20N65H
Extended
Manufacturer
WUXI UNIGROUP MICRO
MFR.Part #
TMW20N65H
JLCPCB Part #
C596288
Package
TO-247
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 120W 2.701nF 20A 24.8pF 350mΩ@10V 3V 650V 80nC@10V TO-247 MOSFETs ROHS