O11G2332M08DL23060
Extended
Manufacturer
WQC
MFR.Part #
O11G2332M08DL23060
JLCPCB Part #
C216502
Package
Plugin,P=10mm
Description
3.3nF 400V ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS