DCF222M39Y5UG6WL0A0
MFR.Part #
DCF222M39Y5UG6WL0A0
JLCPCB Part #
C2919154
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 2.2nF 250V、400V CQC、UL、VDE、KC X1,Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS