O11G2222M08DL23060
Extended
Manufacturer
WQC
MFR.Part #
O11G2222M08DL23060
JLCPCB Part #
C216501
Package
Plugin,P=10mm
Description
2.2nF 400V、440V X1,Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS