C322J564J15L230A60
Extended
Manufacturer
WQC
MFR.Part #
C322J564J15L230A60
JLCPCB Part #
C18174525
Package
Plugin,P=15mm
Description
560nF 630V Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS