C50Q3334KE2L230210
MFR.Part #
C50Q3334KE2L230210
JLCPCB Part #
C440815
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
310V 330nF X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS