C50Q3472KC2L230210
MFR.Part #
C50Q3472KC2L230210
JLCPCB Part #
C216442
Package
Plugin,P=10mm
Description
310V 4.7nF X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS