C50Q3155KE6L230210
MFR.Part #
C50Q3155KE6L230210
JLCPCB Part #
C216479
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
1.5uF 310V X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS