C312J684J10L230A60
MFR.Part #
C312J684J10L230A60
JLCPCB Part #
C18174494
Package
Plugin,P=10mm
Description
630V 680nF Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS