C50Q3474KE4L230210
MFR.Part #
C50Q3474KE4L230210
JLCPCB Part #
C216469
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
310V 470nF X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS