C50Q3103KC2L230210
Extended
Manufacturer
WQC
MFR.Part #
C50Q3103KC2L230210
JLCPCB Part #
C216444
Package
Plugin,P=10mm
Description
10nF 310V X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS