O12Q1222M08EL23060
Extended
Manufacturer
WQC
MFR.Part #
O12Q1222M08EL23060
JLCPCB Part #
C216505
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
2.2nF 300V ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS