C50Q3332KC2L230210
MFR.Part #
C50Q3332KC2L230210
JLCPCB Part #
C216441
Package
Plugin,P=10mm
Description
3.3nF 310V X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS