HJE332MG4BW
Extended
Manufacturer
WMEC
MFR.Part #
HJE332MG4BW
JLCPCB Part #
C2905832
Package
Plugin,P=10mm
Description
-25℃~+125℃ 250V、400V 3.3nF X1,Y2 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS