HGK3FB102KG3BW
Extended
Manufacturer
WMEC
MFR.Part #
HGK3FB102KG3BW
JLCPCB Part #
C2848163
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1nF 3kV 7.5mm Y5V ±10% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS