HGK3FB222KA3BW
MFR.Part #
HGK3FB222KA3BW
JLCPCB Part #
C2905904
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
2.2nF 3kV 7.5mm Y5P ±10% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS