HGK3DB101KD2AW
Extended
Manufacturer
WMEC
MFR.Part #
HGK3DB101KD2AW
JLCPCB Part #
C5680107
Package
Plugin,P=5mm
Description
100pF 2kV 5mm 7mm Y5P ±10% Plugin,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS