HGK3JE222MG4BW
MFR.Part #
HGK3JE222MG4BW
JLCPCB Part #
C2905833
Package
Plugin,P=10mm
Description
10mm 2.2nF 6kV Y5U ±20% 插件,P=10mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS