W372S154JK6SB1D0EC
MFR.Part #
W372S154JK6SB1D0EC
JLCPCB Part #
C22378717
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 150nF 450V Metallized Polypropylene ±5% Plugin,P=10mm Film Capacitors ROHS