W372S104KK6L0090FC
MFR.Part #
W372S104KK6L0090FC
JLCPCB Part #
C22378724
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 100nF 450V Metallized Polypropylene ±10% Plugin,P=10mm Film Capacitors ROHS