W312S824KK3L00A0DW
MFR.Part #
W312S824KK3L00A0DW
JLCPCB Part #
C21390160
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 450V 820nF ±10% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS