W372J683JK6L0090FC
Extended
Manufacturer
WEIDY
MFR.Part #
W372J683JK6L0090FC
JLCPCB Part #
C22378743
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 630V 68nF ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS