W312J222JJ6SA1A00C
MFR.Part #
W312J222JJ6SA1A00C
JLCPCB Part #
C21390210
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 2.2nF 630V ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS